بهترین مکان های جهان برای آب تنی

با برترین استخرهای طبیعی جهان آشنا شویم

عاشقان شنا و آب تنی در رودخانه ها و سواحل، وقتش رسیده است که رویاپردازی را کنار بگذارید و شنا کردن در این مکان ها را امتحان کنید. راستش تصور وجود این مکان ها برای من تا قبل از نوشتن این مطلب سخت بود اما با دیدن استخرهای طبیعی و متفاوت در جهان، بیش از پیش به قدرت خداوند و خلق این همه زیبایی پی بردم. بهترین استخرهای طبیعی دنیا را در حس خوب ببینید.

جزیره فی فی در تایلند (Phi Phi Island (Andamán, Thailand

این جزیره توصیف ناپذیر به حدی زیباست که اگر تمام عمر خود را در آب های آن زندگی کنید، باز هم احساس می کنید زمان کافی برای لذت بردن از آن نداشتید. اگر به دنبال پیدا کردن آب و هوای عالی همراه با غذاهای خوش طعم و لذیذ هستید به جزیره فی فی سفر کنید.

جزیره فی فی تایلند
دریاچه لوئیز در آلبرتای کانادا (Lake Louise (Alberta, Canada

جایی که برای شنا انتخاب می شود باید آبی مناسب داشته باشد و دریاچه لوئیز مستثنی نیست. هر چند که گاهی از خنکی آب دریاچه لوییس می گویند اما این سرما باز هم مانع عاشقان شنا نمی شود. شنا کردن در این دریاچه و وزش باد نیمه خنکی که احساس سرزندگی به شما می دهد، باعث شده است، همه ساله گردشگران زیادی به این دریاچه سر بزنند.

دریاچه لوییز کانادا
رودخانه کانو کریستالز (Sierra de la Macarena, Colombia)

به راستی این اثر هنری خداوند لایق نام “زیباترین رودخانه در جهان” است. در داخل آب این رودخانه، 7 رنگ عجیب و غریب به چشم می خورد. هنگامی که در رودخانه کانو کریستالز شنا می کنید، تمام مشکلات و غم هایتان را به دست فراموشی می سپارید و فقط به این فکر می کنید که آیا می شود باز هم به این مکان برگشت. اگر به کشور کلمبیا سفر کردید حتما به رودخانه کانو کریستال سری بزنید تا با این استخر طبیعی از نزدیک روبرو شوید.

رودخانه کانو کریستال
جزایر مالدیو (The Maldives Islands (Maldives

مردم از جزیره مالدیو به عنوان بهشت روی زمین یاد می کنند. این جزیره در اقیانوس هند واقع شده است. هتل های بی نظیری که برای اقامت گردشگران ساخته شده است، مستقیما گردشگران را از فرودگاه بین المللی ماله به این جزیره می کشاند.

جزیره مالدیو
توسو استخر طبیعی در ساموآ (To Sua Ocean Trench (Samoa

نام این استخر طبیعی توسو است که آب آن قابل آشامیدن است و از جاذبه های مهم گردشگری کشور ساموآ شناخته می شود. توسو به معنای سوراخ بزرگ است. این استخر طبیعی در لوتوفاگ، یکی از روستاهای ساموآ قرار دارد. از این استخر طبیعی فقط برای شنا استفاده نمی شود و خدمات دیگری در اطراف آن ارائه می شود. اگر به تصویر دقت کنید، نردبانی را می بینید که برای پرش از ارتفاع از آن استفاده می شود. غواصان و شناگران بی شک عاشق این مکان زیبا و لذت بخش خواهند شد.

استخر توسو

اختصاصی حس خوب

نویسنده مطلب: ادمین حس خوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *