دمنوش لاغری بلوبری

دمنوش لاغری بلوبری

شما هم حتما نام دمنوش لاغری بلوبری نیوشا را زیاد شنیده اید. تعجبی هم ندارد. این دمنوش با اثرگذاری فراوانی که بر روی سلول های چربی دارد، لاغری را برای همه ممکن کرده است. دمنوش لاغری بلوبری نیوشا بیشتر بر روی چربی های شکم و پهلو تاثیر می گذارد و به شکستن راحت تر چربی ها و چربی سوزی بیشتر کمک می کند. شرکت نیوشا مفتخر است با تولید انواع دمنوش های گیاهی که برخی از آن ها خواص چربی سوزی دارند، سلامتی را به هم وطنان خود هدیه دهد. زیبا حیدری مشاور سلامت شرکت نیوشا شما را به خواندن مطلب درباره دمنوش لاغری بلوبری دعوت می نماید.

دمنوش لاغری نیوشا

بلوبری در کشورهای اروپایی

بلوبری از میوه های پرطرفداری است که در کشورهای اروپایی مصرف می شود. تعجب نکنید که چرا خانم های اروپایی اکثرا تناسب اندام خوبی دارند. درست است که تغذیه آن ها بیشتر سبزیجات و گوشت است و از کربوهیدرات کمتر استفاده می کنند اما وجود میوه هایی همچون کرنبری و بلوبری در چربی سوزی آن ها نیز نقش فراوانی دارد. بلوبری در کشورهای اروپایی به صورت شربت و آب میوه نیز استفاده می شود. دمنوش بلوبری یکی از رایج ترین دمنوش ها میان اروپایی ها است.

دمنوش بلوبری

دمنوش لاغری بلوبری

دمنوش لاغری بلوبری که با نام دمنوش تمشک آبی در بازار شناخته می شود، باعث کاهش کلسترول بد خون و تری گلیسیریدهای مضر می شود و آنتوسیانین های داخل آن، سلول های چربی را می کاهد. از این رو بلوبری نقش مهمی در لاغری خواهد داشت.

دمنوش لاغری بلوبری

چای بلوبری چگونه باعث کاهش وزن خواهد شد؟

دمنوش بلوبری که سلطان چربی سوزی نیوشا است با تاثیر مستقیم بر روی چربی های تجمع یافته، به چربی سوزی منجر می شود. برای این که چربی سوزی بیشتر شود، بنا به تشخیص مشاور سلامت نیوشا، این دمنوش می تواند با چای زنجبیل و دارچین و یا حتی چای ماسالا نیوشا ترکیب شود.

دمنوش بلوبری

نحوه مصرف دمنوش لاغری بلوبری

دمنوش لاغری بلوبری حتی با خوردن ساده آن تاثیر گذار است اما از آن جایی که همه ما دوست داریم در مدت زمان کمتری نتیجه بگیریم بهتر است دمنوش لاغری بلوبری همراه با فعالیت های ورزشی مصرف شود. مدت زمان فعالیت ورزشی نیز توسط مشاور سلامت نیوشا مشخص می شود. این فعالیت می تواند فعالیت های ساده ای مانند پیاده روی، جارو کشیدن، حرکات کششی و ورزشی، رقص و هر گونه فعالیت دیگری باشد. از کسانی که دمنوش لاغری تمشک آبی را مصرف می کنند خواهشمندیم که حتما مدت زمان دم کشیدن آن را رعایت کنند. مدت زمان دم کشیدن دمنوش بلوبری 5 دقیقه است و در این 5 دقیقه طلایی، تمام عصاره بلوبری از تی بگ آن جدا می شود. اگر مدت زمان دم کشیدن دمنوش بلوبری بیشتر شود، تفاوتی در تاثیرگذاری آن نیست اما طعم آن به گسی و تلخی می رود که خوشایند نیست.

برای مشاوره رایگان لاغری و اطلاعات بیشتر روی مشاور سلامت نیوشا کلیک کنید.

اختصاصی حس خوب

نویسنده مطلب: ادمین حس خوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *