چای بادرنجبویه نیوشا

چای بادرنجبویه نیوشا

چای بادرنجبویه نیوشا یکی دیگر از محصولات پر طرفدار این شرکت است که با خواص بی نظیرش در سبد غذایی مشتریان عزیز نیوشایی قرار گرفته است. چای بادرنجبویه که با نام های چای ملیسا و چای امام علی شناخته می شود، تاثیر فراوانی در شادابی افراد دارد. ملیسا نام فرانسوی این چای است و همان طور که می دانید این چای نیز در اروپا مخصوصا در فرانسه طرفداران زیادی دارد. از آن جایی که این چای بسیار برای قلب و عروق مفید است امام علی (ع) خوردن این چای را بسیار تاکید کرده اند.

خواص چای بادرنجبویه

چای بادرنجبویه تنها چای آرامبخشی است که موجب نشاط می گردد و خواب آور نیست. استفاده از چای بادرنجبویه در وعده صبحانه می تواند روزتان را سرشار از انرژِی کند.

چای بادرنجبویه از افسردگی می کاهد و برای کسانی که به افسردگی مبتلا هستند، بسیار مفید است.

چای بادرنجبویه دستگاه گوارش را تقویت می کند و باعث افزایش گردش خون می شود.

بادرنجبویه برای تقویت قلب و مغز بسیار مفید است. این چای از سکته های قلبی و مغزی به خصوص در دوران جوانی پیشگیری می کند و از این جهت مورد تاکید ائمه اطهار است.

چای بادرنجبویه طبع گرمی دارد و باعث افزایش فشار خون جزیی می گردد از این رو کسانی که به فشار خون بالا مبتلا هستند نباید از این چای به طور مداوم استفاده کنند.

طعم چای بادرنجبویه

ته مزه بادرنجبویه شیرین است و طعم شیرین چای بادرنجبویه، برای کسانی که می خواهند صبحانه را بدون شکر میل کنند اما طعم شیرین می پسندند بسیار مناسب است.

میزان مصرف چای بادرنجبویه

چای بادرنجبویه نیوشا را می توانید یک وعده در صبح و یک وعده در عصر میل کنید تا در طول روز کاملا پر نشاط و با انرژی باشید.

نویسنده مطلب: ادمین حس خوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *