چای دارجیلینگ نیوشا

چای دارجیلینگ نیوشا (در بسته بندی های 12 عددی و مثلثی)

چای دارجیلینگ نیوشا یکی دیگر از محصولات جدید نیوشا است که با رنگ روشن و طعم و عطر متمایز، سلامتی بدن را تضمین می کند. چای دارجیلینگ یکی از نوشیدنی های محبوب هندی است و طعم و عطر تلخ و تندی دارد. این چای خواص ویژه ای دارد که در ادامه به توضیحات آن می پردازیم.

چای دارجیلینگ نیوشا

خواص چای دارجیلینگ نیوشا

1. کاهش وزن با چای دارجیلینگ

چای دارجیلینگ به دلیل دارا بودن میزان زیادی کافئین متابولیسم بدن را افزایش می دهد و در نهایت باعث چربی سوزی می شود. از طرفی باعث کاهش جذب چربی ها می شود و بدین ترتیب کاهش وزن رخ می دهد.

2. استحکام و سلامت دندان

از آنجایی که چای دارجیلینگ ضد باکتری است، پس از نوشیدن آن، باکتری های فاسد کننده دندان از بین می روند و یا فعالیتشان به حداقل می رسد. از این طریق، سلامت دندان ها و استحکام آن ها حفظ می شود.

سلامت دندان ها

3. آرامش معده و پیشگیری از سرطان و زخم معده

یکی از مشکلات بزرگی که بسیاری از افراد به آن دچار هستند، ابتلا به بیماری های معده است. چای دارجیلینگ با دارا بودن مقادیر زیادی EGCG نسبت به دیگر کاتچین های چای، یکی از قویترین ضد باکتری های طبیعی است که در با هلیکوباکتر پیلوری مقابله می کند. این چای حتی در رژیم غذایی مبتلایان به معده درد مورد استفاده قرار می گیرد.

کاهش وزن با دمنوش نیوشا

4. سلامت قلب و عروق

چای دارجیلینگ بر عملکرد اندوتلیال اثر می گذارد و سلامت لایه داخلی سیستم قلب و عروق را بهبود می بخشد. در واقع باید گفت، چای دارجیلینگ با افزایش فعالیت آنزیم نیتریک اکسید سنتتاز باعث گشاد شدن عروق قلبی و در نتیجه عدم گرفتگی عروق قلبی می شود. در واقع چای دارجیلینگ یک قرص نیتروگلیسیرین ضعیف شده است و اثراتی مشابه با قرص زیرزبانی دارد.

5. بهبود عملکرد کبد

چای دارجیلینگ دوستی مفید برای کبد است. تحقیقات نشان داده است که مواد تشکیل دهنده دارجیلینگ در مهار پراکسیداسیون لیپید موثر است و می تواند کمک زیادی به درمان بیماری های کبدی کند.

حد مجاز مصرف چای دارجیلینگ

یک تا 5 فنجان در روز

زمان مصرف چای دارجیلینگ

دو ساعت پیش یا پس از غذا

خرید از طریق تلگرام
راهنمای خرید و مشاوره رایگان

تماس با ما

نویسنده مطلب: ادمین حس خوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *