دمنوش بلوبری و تاثیرات آن بر لاغری

تاثیرات دمنوش بلوبری بر لاغری

دمنوش بلوبری یا دمنوش تمشک آبی این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است. به گونه ای که دیگر کسی نگران اضافه وزن خود نیست چرا که با تاثیرات دمنوش بلوبری بر لاغری به خوبی آشنا شده اند.

کاهش وزن با بلوبری

بلوبری بر روی موش های آزمایشگاهی تست شد و نتیجه تست بسیار جالب بود. آنتوسیانین های بلوبری در چاقی های ژنتیکی و چاقی های پر خوری به شدت تاثیر گذار بود.پس از ۹۰ روز موش هایی که در رژیم غذایی شان بلوبریی بود، کاهش چشمگیری در چربی های دور شکمی داشتند و حتی تری گلیسیرید و کلسترول خون آن ها کاهش یافته بود. از این رو بلوبری به عنوان یکی از قوی ترین چربی سوزهای گیاهی شناخته شد. در سال ۲۰۱۱ بر مبنای تحقیقاتی که منتشر کرد مشخص شد موش هایی که بلوبری با دوز بالا مصرف می کردند، حدود ۷۳ درصد کاهش سلول های چربی داشته اند و موش هایی که با دوز پایین بلوبری مصرف کردند، کاهش ۲۷ درصدی در سلول های چربی داشتند.

لاغری سریع

چای بلوبری در دمنوش های لاغری نیوشا

بلوبری در میان دمنوش های لاغری نیوشا قرار گرفته است. همان طور که گفته شد بلوبری به شدت بر روی سلول های چربی دور شکمی تاثیر دارد. این تاثیر گذاری زمانی بیشتر می شود که با چربی سوزهای موثر دیگری همچون دارچین و زنجبیل ترکیب شود. البته مهم است که بدانید هیچ دمنوش لاغری در جامعه تا کنون وجود ندارد. درواقع دمنوش های نیوشا موانع کاهش وزن را از بین می برد و متابولیسم و چربی سوزی بدن را افزایش می دهد. از این رو باعث کاهش وزن اصولی می شود.

دمنوش بلوبری

خواص دمنوش تمشک آبی نیوشا

دمنوش بلوبری جوان کننده پوست

بلوبری جوان کننده پوست است. آنتی اکسیدان های این میوه باعث نرمی پوست می شود.

خواص بلوبری

دمنوش بلوبری صاف کننده شکم

دمنوش بلوبری در صاف کردن شکم نقش بسزایی دارد. متاسفانه اکثر هم وطنانمان به دلیل تغذیه نادرست در هر وزن و سایزی که باشند حداقل مقداری شکم دارند که با خوردن دمنوش بلوبری نیوشا می توانند کاملا آن را از بین می برند.

دمنوش بلوبری کشنده باکتری های مثانه

میوه های همانند کرنبری و بلوبری حاوی ترکیباتی هستند که از چسبیدن باکتری ها به دیواره مثانه پیشگیری می کنند از این رو این ترکیبات، عفونت های ادراری را از بین می برند. کسانی که دچار عفونت مثانه شده اند می توانند با صرف دو وعده بلوبری در روز با ساعت مشخص که توسط مشاور تعیین شده است، به راحتی از شر باکتری های مثانه خلاص شوند.

بهبود عملکرد مغز با نوشیدن چای بلوبری

بلوبری در مدت ۱۲ هفته منجر به تقویت حافظه و بهبود عملکرد مغز به خصوص در افراد سالمند می شود. درواقع دمنوش بلوبری با دارا بودن آنتوسیانین های فراوانش، سیگنال های عصبی مربوط به مغز را تقویت می کند و حافظه را بهبود می بخشد.

بلوبری و تنظیم فشار خون

دمنوش بلوبری با تاثیرات مثبتی که بر روند فشار خون دارد، به کاهش فشار خون و در نهایت تنظیم شدن آن کمک می کند.

خواص دمنوش بلوبری

برای مشاوره رایگان و خرید محصولات نیوشا می توانید در گروه سلامتی نیوشا عضو شوید و یا با مشاور سلامت ما در بخش مشاوره رایگان تماس حاصل فرمایید.

اختصاصی حس خوب

همه نظرات