دمنوش نیوشا برای کبد چرب یک معجزه گر است!

دمنوش نیوشا برای کبد چرب

کبد چرب یکی از بیماری های شایعی است که متاسفانه به دلیل تغذیه نامناسب ما ایرانی ها، در چند سال اخیر شدت یافته است. تقریبا از هر 3 فردی که سن بالای 35 سال دارند و از اضافه وزن رنج می برند، یک بیمار کبد چرب مشاهده می شود. دمنوش های نیوشا برای کبد چرب، دمنوش های شگفت انگیزی هستند که با انجام یک سری از فعالیت ها، کمک به پاکسازی کبد می کند. حتی در علم پزشکی هم برای درمان کبد چرب باید 6 ماه تا یک سال تحت نظر باشید تا تنها با اصلاح تغذیه و ورزش به کبد چرب خود خاتمه دهید ولی با کمک دمنوش های نیوشا که بر پایه طب سنتی هستند، می توانید در سه الی چهار ماه، بدترین نوع کبد چرب که گرید 3 می باشد را درمان کنید.

درمان بیماری کبدچرب که یک بیماری پنهان است، با دمنوش های نیوشا کار چندان سختی نیست. بدین منظور باید از پک کبد چرب نیوشا استفاده کنید.

دمنوش نیوشا برای کبد چرب

پک کبد چرب شامل چه دمنوش هایی است؟

دمنوش های نیوشا برای کبد چرب متفاوت است. بسته به نوع شرایط جسمانی شما، می توانید از پک های 40 روزه، 60 روزه، 80 روزه نیوشا استفاده کنید.

 • دمنوش نیوشا برای کبد چرب شامل سه نوع اصلی از دمنوش ها است. دمنوش ریزمیوه های قرمز که ترکیبی از توت فرنگی، تمشک، زرشک، آلبالو، کرنبری و چای ترش است، به پاکسازی چربی های روی کبد کمک می کند. این دمنوش علاوه بر پاکسازی کبد، به پاکسازی و تصفیه خون هم می پردازد.

پک کبد چرب نیوشا

 • دمنوش کاسنی، خارمریم، شاهتره که به صورت تی بگ می باشد، برای درمان کبد چرب به عنوان اصلی ترین دمنوش کبد، در پک کبد چرب انتخاب می شود. این دمنوش را می توانید به صورت ناشتا و یا قبل از نهار بنوشید.
 • دمنوش معجون رویایی نیوشا، ترکیبی از پرسیاوشان، مرزنجوش، بابونه و پودر عسل است که این ترکیب با کمک یکدیگر به پاکسازی کبد و تنظیم خواب شبانه کمک می کند. بهترین زمان مصرف دمنوش معجون رویایی نیوشا، یک ساعت قبل از خواب است.

چای سیاه و نعناع نیوشا نیز می تواند به عنوان کمک کننده در درمان کبد چرب به کار رود.

علائم کبد چرب کدام است؟

 1. بی حوصلگی در طول روز
 2. خواب آلودگی و بر هم خوردن میزان خواب (کم شدن یا زیاد شدن میزان خواب)
 3. درد در سمت راست شکم و اطراف معده
 4. حالت تهوع
 5. خستگی مداوم
 6. ضعف بدن
 7. مشکل در تمرکز

اگر کبد چرب درمان نشود، چه اتفاقی می افتد؟

خطرات بیماری کبد چرب را جدی بگیرید. قصد نداریم که شما را بترسانیم اما این نکته را به یاد داشته باشید که اگر  کبد چرب درمان نشود، به سیروز کبدی تبدیل می شود. سیروز کبدی به مرحله ای گفته می شود که اگر پیگیری های لازم جهت درمان انجام نگیرد، فرد به طور کامل کبد خود را از دست می دهد و باید به دنبال کبدی برای پیوند عضو باشد. این افراد علائم زیر را دارند:

 • خستگی مداوم
 • پر شدن شکم از آب
 • زرد شدن رنگ چشم و چهره
 • خارش های بی وقفه در بدن
 • اضافه وزن زیاد
 • بد مزه شدن دهان
 • شروع بیماری هپاتیت A، B، C

هزینه دمنوش نیوشا برای کبد چرب چه قدر است؟

هزینه دمنوش های نیوشا بسته به نوع پک انتخابی دارد. هزینه دمنوش های 40 روزه کبد چرب بین 200 تا 300 هزارتومان و پک 60 روزه، بین 300 تا 450 هزارتومان است.

آیا درمان کبد چرب با دمنوش های نیوشا، برگشت پذیر است؟

پک کبد چرب به طور کامل چربی های روی کبد را پاکسازی می کند اما اگر شما بعد از درمان کامل، مجددا سراغ غذاهای پر چرب بروید، احتمال این که بعد از چند سال کبد چرب شما باز گردد، وجود دارد.

من نمی دانم کبدم چرب است یا خیر. خوردن دمنوش ها برای من ضرر دارد یا خیر؟

دمنوش ها صرفا پاکسازی کبد را انجام می دهند و هیچ ضرری برای افراد سالم ندارند. با این حال پیش از تهیه دمنوش نیوشا برای کبد چرب با مشاور متخصص ما، خانم حیدری، صحبت کنید تا بهتر راهنمایی شوید.

مشاوره درمان کبد چرب به صورت رایگان انجام می پذیرد. برای دریافت مشاوره به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

نویسنده مطلب: ادمین حس خوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *