همه چیز درباره پک لاغری

از سیر تا پیاز پک لاغری

آیا با نوشیدن دمنوش هایی که در پک لاغری قرار دارند، لاغر می شویم؟

اگر به دنبال پک لاغری هستید، احتمالا اضافه وزن دارید و یا چربی های انباشته شده در ناحیه ای از بدنتان شما را می آزارد. در این مقاله قصد داریم چند سوال پر پرسش را پاسخ دهیم.

  1.  پک لاغری شامل چه دمنوش هایی می شود؟
  2.  آیا لاغری با پک لاغری برگشت پذیر است؟
  3.  پک لاغری نیوشا، برای همه یکسان است؟
  4.  با پک لاغری چند کیلو می توان لاغر شد؟
  5.  پک های لاغری برای چه مدتی قابل استفاده است؟
  6. پک لاغری نیوشا، چه قیمتی است؟
  7. قیمت پک لاغری نیوشا چقدر است؟
  8. پک لاغری عوارض دارد یا خیر؟

در ابتدا باید بگوییم که پک کاهش وزن به تنهایی کاهنده وزن شما نیست. در طول دوره مشاورین ما با شما همراه هستند و شما را تحت نظر قرار می دهند. بخش مهمی از پک لاغری شامل نوع استفاده شما از پک می شود. استفاده مناسب و مرتب از پک لاغری می تواند کمک بسیار زیادی در تسریع کاهش وزن شما داشته باشد.

پک لاغری نیوشا

پک لاغری شامل چه دمنوش هایی است؟

دمنوش هایی که در پک لاغری نیوشا قرار می گیرد، در ابتدا با توجه به شرایط جسمانی شما، ارائه می شود. در این پک، دمنوش هایی که مناسب شرایط شما هستند قرار می گیرد. به طور کلی در پک لاغری نیوشا، دمنوش های چربی سوز و کاهنده اشتها قرار می گیرد تا با کاهش اشتها، کالری کمتری دریافت کنید و با افزایش متابولیسم بدن، کالری بیشتری بسوزانید. همین تفاوت دریافت کالری و سوزاندن آن، باعث کاهش وزن شما می شود. البته موارد دیگری هم وجود دارد که مشاورین ما باید به طور اختصاصی آن را بررسی کنند. مثلا اگر مشکل بد خوابی، کبد چرب، دیابت، فشار خون و یبوست دارید، حتما در کنار دمنوش های چربی سوز و کاهنده اشتها، باید این موارد را زیر نظر مشاورین ما برطرف کنید تا کاهش وزن شما تسهیل گردد.

آیا لاغری با پک لاغری برگشت پذیر است؟

با کمک پک لاغری نیوشا شما چربی سوزی می کنید. درواقع کاهش سایز بیشتری نسبت به کاهش وزن احساس خواهید کرد. حال تصور کنید که بخش زیادی از چربی های انباشته شده در بدنتان را از دست داده اید. به نظر شما لاغری اصولی که با چربی سوزی همراه باشد، برگشت پذیر است؟ فقط یک نکته را به خاطر داشته باشید. افرادی که با پک لاغری، کاهش وزن داشته اند باید بعد از اتمام دوره لاغری، روند غذایی و فعالیت خود را ادامه دهند. شما به هر میزان که تناسب اندام داشته باشید اما پرخوری کنید و فعالیت کمی داشته باشید، وزنتان بالا خواهد رفت.

پک لاغری

پک لاغری نیوشا برای همه یکسان است؟

قطعا خیر! شرایط جسمانی هر کسی متفاوت است و این که چه دمنوشی مناسب شما است، کاری است که متخصصین ما با مشاوره، انجام می دهند. پس در صورت تمایل برای خرید، لطفا در ابتدا مشاوره شوید تا بهترین و مناسب ترین پک لاغری در اختیار شما قرار گیرد.

با پک لاغری چند کیلو می توان لاغر شد؟

بیشترین میزانی که در طول یک ماه با پک لاغری می توان کم کرد حدودا ۴ کیلو گرم است. از آن جایی که باید چربی سوزی رخ دهد و لاغری اصولی باشد، از دست دادن ۷۰۰ گرم در طول یک هفته، نرمال است. لطفا فریب تبلیغات غیر واقعی را نخورید. از دست دادن وزن سریع، به هیچ عنوان اصولی نیست و عوارض زیادی به همراه دارد. پس اگر به دنبال از دست دادن ۱۰ کیلوگرم در طول یک ماه هستید، به دنبال پک لاغری نباشید چرا که ما اصولی و بدون عوارض، کاهش وزن را به شما هدیه می دهیم.

پک لاغری

پک های لاغری برای چه مدتی قابل استفاده است؟

پاسخ به این سوال بستگی به میزان اضافه وزن شما دارد. در طول یک دوره ۴۰ روزه معمولا بین ۳ تا ۴ کیلو وزن کم می شود. خودتان حساب کنید که چند دوره باید استفاده کنید.

قیمت پک لاغری نیوشا چقدر است؟

جواب این سوال نیز بستگی به شرایط شما دارد. نوع دمنوش های انتخابی، در نهایت قیمت پک را تعیین می کند. برای این کار به مشاورین ما پیام دهید تا به شما پاسخ دهند.

پک لاغری عوارض دارد؟

از آن جایی که در کشور ما معمولا کسی که وزن کم می کند، دچار عارضه هایی همچون ریزش مو و استرس و عصبانیت می شود، شاید به ذهن شما هم خطور کرده باشد که این عوارض در کمین شما هست یا خیر؟ باید به شما بگوییم که پک لاغری نیوشا از گیاهانی تهیه شده است که علاوه بر رفع کمبود ویتامین ها و آهن خونتان، آرامش و پرخوری عصبی را کنترل می کند. به طور کلی گیاهانی که در دمنوش ها به کار رفته اند عارضه خاصی ندارند اما اگر بدون مشاوره مصرف شوند، ممکن است در طول دوره، عوارضی همچون یبوست، برهم خوردن سیکل قاعدگی، افزایش وزن و … داشته باشند. درواقع اگر شما از پک لاغری دوستتان استفاده کنید، ممکن است شما هم دچار عارضه شوید چرا که شرایط جسمانی شما کاملا متفاوت تر از شرایط جسمانی دوستتان است.

برای این که منظورمان را بهتر متوجه شوید، یک لیوان آب زرشک را در نظر بگیرید. ممکن است کسی با خوردن یک لیوان اب زرشک مشکلی نداشته باشد اما فرد دیگر، با خوردن اب زرشک دچار افت فشار و سردی شدید شود.

مجله سلامتی حس خوب

همه نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *