معرفی سریال های کره ای ۲۰۲۱

اخبار سریال های کره ای ۲۰۲۱

همه علاقمندان به سریال های کره ای، منتظر اعلام خبر لیست سریال های کره ای ۲۰۲۱ هستند. طرفداران k-drama در سال ۲۰۲۱ شاهد انبوهی از سریال های کره ای جذاب خواهند بود. بسیاری از سریال های کره ای که در سال ۲۰۲۱ پخش خواهد شد قرار بود که در سال گذشته پخش شود. با وجود پیدایش بیماری کرونا، فیلمبرداری بسیاری از آن ها متوقف شد. اما خبر خوب این است که سر انجام آن ها را در سال ۲۰۲۱ تماشا خواهیم کرد.

در اینجا ۱۵ سریال جدید کره ای که در سال ۲۰۲۱ پخش خواهد شد را به شما معرفی می کنیم.

 1. سریال کره ای جوسون جن گیر Joseon Exorcist

بازیگران اصلی:

جانگ دونگ یون در نقش پرنس چونگ یونگ/ پارک سونگ هون در نقش شاهزاده یانگ یونگ/ کام وو سونگ به عنوان کینگ ته جونگ/ کیم دونگ جون در نقش بایو ری/ یونگ هی سونگ/ لی یو بی/ گوم سای روک

خلاصه داستان سریال جوسون جن گیر

این درام تاریخی-اکشن در خاندان چوسان اتفاق می افتد. پادشاه ته جونگ (کام وو سونگ) به همراه دو پسرش به نام چونگ یونگ (جانگ دونگ یون) و یانگ یونگ (پارک سونگ هون) با ارواح شیطانی که خانواده سلطنتی را مورد حمله قرار داده اند، مقابله می کنند.

تاریخ پخش این سریال ژانویه ۲۰۲۱ است. باید خرداد ماه منتظر این سریال جذاب باشیم. از جذابیت های این سریال بازی جانگ دونگ یون است. این بازیگر که در افسانه نوکدو به خاطر چهره زیبایی که داشت، به مردی با زیبایی های یک زن شهرت یافته است. باید ببینیم که در این سریال هم می درخشد یا خیر!

 1. سریال Blade of the Phantom Master

بازیگران اصلی:

کیم میونگ سو در نقش سونگ یی گیوم

کوآن نارا به عنوان هونگ دا- این

لی ته هوان در نقش سونگ یی بیوم

لی یی کیونگ در نقش پارک چون سام

خلاصه سریال Blade of the Phantom Master

این سریال کره ای هم یک سریال تاریخی- کمدی است که در دوره چوسان اتفاق می افتد. داستان درباره سونگ یی گیوم (کیم میونگ سو) است که در بخش اداری و پژوهشی دفتر دولت کار می کند. یک روز یی گیوم قمار می کند و به عنوان مجازات، به سمت جدیدی منصوب می شود. یی گیوم باید به عنوان بازرس مخفی سلطنتی درباره فساد افسران عمومی تحقیق کند. لی گیوم باید با کمک بازرس جدیدی به نام هوانگ دا این (کوآن نارا) که یک زن است تحقیقات را شروع کند. پارک چون سام نیز نوکر پرحرف اما مهربانی است که در این راه با آن ها همکاری می کند.

ژانر: تاریخی-رمزآلود، کمدی

تاریخ پخش: فوریه ۲۰۲۱ (بهمن ماه ۱۳۹۹)

 1. سریال کره ای موش Mouse

بازیگران اصلی

 • لی سونگ گی در نقش جونگ با روم
 • پارک جو هیون در نقش اوه بونگ یی
 • لی هی جون در نقش کو موشی

لی سونگ گی بعد از بازی در سریال کره ای بی خانمان با بازی در سریال کره ای موش به نظر می رسد که مجددا درخشان ظاهر شود. این بازیگر که فیلم های اکشن و جنایی را در کارنامه خود دارد، بار دیگر در سریال هیجان انگیز موش ایفای نقش کرده است.

خلاصه داستان سریال کره ای موش

موش یک درام پر از راز است. جنگ با رئوم (لی سونگ گی) یک افسر پلیس تازه کار است که با ملاقات با یک قاتل زنجیره ای بی رحم، زندگی اش پیچیده می شود. وی بعد از برخورد با قاتل، به همراه شریک زندگی اش “کوموشی” به دنبال کشف حقیقت می رود.

نویسنده این سریال، “چویی ران” هست. از آن جایی که سریال های موفقی همچون سریال کره ای Black 2017 و سریال هدیه خدا ۱۴ روز را ساخته، بدون شک سریال کره ای موش هم هیجانات ویژه ای داشته باشد. پارک جو هیون نیز با بازی درخشانی که در سریال کارآگاه زامبی در سال ۲۰۲۰ داشت، در این سریال نقش اصلی زن را ایفا می کند.

تاریخ پخش: فوریه ۲۰۲۱ (بهمن ماه ۱۳۹۹)

 1. سریال کره ای freak

بازیگران اصلی:

 • یو جین گو در نقش هان جو ون
 • چویی سونگ یون در نقش یو جه یی
 • شین ها کیون در نقش لی دونگ سیک

سریال Freak داستان دو مرد شجاع و نترس را روایت می کند که در حال تعقیب یک قاتل سریالی هستند. این دو با همکاری هم، پرونده ۲۰ ساله رازآلودی را کشف می کنند. این سریال در ژانر هیجانی جنایی تولید شده است و در فوریه ۲۰۲۱ پخش می شود.

 1. سریال کره ای اُه استاد من Oh! My Master

این سریال یکی از سریال های کره ای ۲۰۲۱ جذاب و عاشقانه است که در آن زندگی یک فیلم نامه نویس درام و بازیگر زنی که در درام کمدی بازی می کند را روایت می کند. یک عاشقانه شیرین بین این دو بازیگر رخ می دهد.

بازیگران سریال استاد من

لی مین کی در نقش هان بی سو

نانا در نقش اوه جو این

کانگ مین هیوک در نقش یو جین

تاریخ پخش: مارس ۲۰۲۱ (اواخر اسفند ۹۹)

 1. سریال کره ای چاله تاریک Dark Hole

این سریال یک سریال هیجان انگیز و معمایی است. سریال چاله تاریک داستان هیولایی را روایت می کند که در یک گودال در شهر موجی پنهان شده است و روح مردم را می بلعد.

لی هو سون (کیم اوک بین) کارآگاه آژانس پلیس شهری سئول از زنی که شوهرش در شهر موجی به قتل رسیده تماس دریافت می کند. وی پس از رسیدن به شهر موجی، دود تاریک و مرموزی را کشف می کند که مردم با استنشاق آن به هیولا تبدیل می شوند.

در همین حال یون ته هان (لی جون هیوک) که در شهر موجی قبلا کارآگاه بوده است، برای نجات مردم به هو سون می پیوندد. هر دوی آن ها به دنبال کشف راه حلی برای خلاصی از این ماجرا هستند.

بازیگران اصلی

لی جون هیوک در نقش یو ته هان

کیم اوک بن در نقش لی هو سون

ژانر: معمایی، علمی تخیلی هیجان انگیز

تاریخ پخش: مارس ۲۰۲۱

 1. سریال کره ای Dear.m

به نظر می رسد سریال کره ای Dear.m هم جزو سریال های پرطرفدار کره ای ۲۰۲۱ در ژانر عاشقانه-مدرسه ای باشد. این سریال بر اساس مجموعه محبوب Love Playlist ساخته شده است. سریال درباره ۴ دانشجو و روایت های عاشقانه ای است که بین آن ها اتفاق می افتد.

بازیگران سریال

پارک هی سو در نقش ما جو آه

یونگ جه هیون در نقش چا مین هو

روح جئونگ-ایوی در نقش Seo Ji-min

بائه هیون سونگ در نقش پارک هاول

 1. سریال کره ای دکمه آستین قرمز Red Cuff of the Sleeve

سریال کره ای Red Cuff of the Sleeve از جمله سریال های کره ای ۲۰۲۱ است که در اوایل سال جدید پخش خواهد شد. ژانر این سریال تاریخی- عاشقانه است.

بازیگران سریال

کیم کیونگ نام در نقش شاه جئونجو

پارک هی سو در نقش سونگ دائوک ایم

سریال دکمه آستین قرمز بر اساس رمانی ساخته شده است که داستان زندگی سونگ دیوک ایم را روایت می کند. که از موقعیت یک بانوی محقر دربار بالا میرود و به بالاترین مقام ملکه تبدیل می شود. این درام روایت گر داستان عشق پادشاه جئونجو  و دئوک ایم است.

 1. فصل چهارم سریال کره ای صدا Voice 4

فصل اول این سریال در سال ۲۰۱۷ ساخته شد. حالا در سال ۲۰۲۱ شاهد پخش فصل چهارم سریال ویس هستیم. جان هیوک یک کاراگاه با استعداده که پرونده های مهمی رو حل کرده و حالا بعد از قتل همسرش توسط یک قاتل سریالی، زندگیش از این رو به اون رو میشه.

زمان پخش فصل چهارم سریال صدا: اواسط سال ۲۰۲۱

بازیگر تایید شده در این سریال: لی هانا در نقش کانگ کوآن جو

 1. سریال کره ای تقلید Imitation

این سریال مبتنی بر وبتون و حول زندگی آیدول ها می چرخد. این درام داستان تیم های مختلف ساختگی آیدول ها را روایت می کند. گروه پسران محبوب “shax” و تازه کار T-Party و گروه پسران مشتاق و هنرمند انفرادی Larima که یک زن است.

ژانر: موزیکال-عاشقانه

تاریخ انتشار: نیمه اول سال ۲۰۲۱

 1. وینچنزو Vincenzo

سونگ جونگ کی در نقش وینجنزو کازانو/ پارک جو هیونگ ایفای نقش می کند. این سریال بدون شک یکی از بهترین سریال های کره ای ۲۰۲۱ است که چشم انتظارش هستیم.

جون یئو بین در نقش هونگ چا یونگ

اوک تائه سیون در نقش جانگ جون وو

وینچزو یک کمدی عاشقانه در مورد ۲ وکیل است. جو هیونگ در ایتالیا به دنیا آمده است و وکیل می شود. او با عنوان وینچنزو کازانو به عنوان نماینده مجلس برای مافیا کار می کند. زمانی که جنگی بین گروه های مافیایی آغاز می شود، او مجبور به فرار به کره جنوبی می شود. جو هیونگ به طور اتفاقی با چا یانگ ملاقات می کند و خیلی زود، عاشق او می شود.

سریال وینچنزو یکی از مهمترین سریال های کره ای ۲۰۲۱ است که بسیاری از طرفداران کی دراما منتظر پخش آن هستند. زمان پخش این سریال در نیمه اول سال ۲۰۲۱ تخمین زده شده است. این سریال برای طرفداران جونگ کی ارزش بالایی دارد.

 1. سریال کره ای دانشکده حقوق

این سریال کره ای جدید ۲۰۲۱ اولین درام حقوقی کره است که زندگی را در یک دانشکده حقوق نمایش می دهد. دانشکده حقوق مبارزات دانشجویان و اساتید دانشکده را در کره جنوبی به تصویر می کشد. داستان حول محور یک پرونده غیر معمولی می چرخد که بازیگران اصلی این سریال در صدد حل آن هستند.

بازیگران سریال دانشکده حقوق

کیم میونگ مین در نقش یانگ جون هون

ریو هی یونگ در نقش کانگ سل

کیم بوم در نقش هان جون هووی

کیم بوم در سریال افسانه روباه نه دم، در مرکز توجهات قرار گرفت. به نظر می رسد در این سریال کره ای که در سال ۲۰۲۱ منتشر می شود هم خوش بدرخشد!

 1. مشاور املاک دائه بوک Daebak Real Estate

سریال مشاور املاک دائه باک یک سریال فراطبیعی با موضوع جن گیری است. این سریال درمورد کارگزاران یک املاک است که شبانه روز، درباره ساختمان هایی که مردم در آن ها کشته می شوند و جن گیری در آن اتفاق می افتد، کار می کنند. دو شخصیت اصلی این سریال در طول کار با یکدیگر آشنا می شوند. راز مرگ مادر جی-اه که ۲۰ سال پیش مرده است را نیز، کشف می کنند.

بازیگران این سریال هنوز تایید نشده اند اما به جانگ نارا پیشنهاد نقش هونگ جی-اه را داده اند. جانگ یونگ هوا نیز برای نقش اول مرد در نظر گرفته شده است. اگر او این نقش این درام را به عهده بگیرد اولین سریال وی بعد از سه سال خواهد بود. اخرین نقش او در سریال The Package بوده است.

 1. سریال کره ای جوانان ماه می Youth of May

بازیگران:

گو مین شی در نقش کیم میونگ هی

لی دو هیون در نقش هوانگ هی تائه

این سریال داستان عاشقانه دو جوانی را روایت می کند که درگیر قیام گوانجو در بهار سال ۱۹۸۰ هستند. کیم میونگ هی یک پرستار ماهر اما سرد است که خانه را ترک کرده و در گوانجو زندگی می کند. هی تائه نیز یک فرد باهوش است که علی رغم سابقه خانوادگی خشنی که دارد، بهترین گلزن دانشگاه ملی سئول می شود و وارد کالج پزشکی می شود.

تاریخ پخش: ۲۰۲۱

گو مین شی در این سریال بازی می کند اما هنوز لی دو هیون قطعی این نقش را نپذیرفته.

 1. فصل دوم سریال پلی لیست بیمارستان Hospital Playlist

فصل اول این سریال در سال ۲۰۲۰ پخش شد. با این که خبر توقف فیلمبرداری فصل دوم به علت کرونا شنیده میشد اما به قطعیت یکی از سریال های کره ای ۲۰۲۱ که در نیمه اول سال مشاهده خواهیم کرد، سریال جذاب پلی لیست بیمارستان است.

محبوبیت این درام به حدی بود که طرفداران آن منتظر فصل دوم این سریال شگفت انگیز هستند. داستان حول محور ۵ دوست می چرخد که همگی در سال ۱۹۹۹ وارد دانشکده علوم پزشکی شده اند و اکنون در بیمارستان مشغول کار هستند. اتفاقاتی که در هر قسمت رخ می دهد، جذابیت سریال را بیشتر کرده است. این سریال ژانر کمدی، درام، عاشقانه، پزشکی دارد.

۱۶٫ سریال کره ای سلام؟ این منم! HELLO? IT’S ME!

این سریال کره ای ۲۰۲۱ هم شامل عناصر سفر در زمان است. داستان درباره دختری به نام بان هانی است که ۳۷ سال دارد و به شدت ترسو است. بان هانی که یک کارمند است، در اکثر مواقع شرم زده است. تا این که او به سن ۱۷ سالگی سفر می کند و به یاد م یآورد که چقدر روحیه آزاد و برون گرا داشته است.

سریال کره ای سلام این منم

زمان پخش: چهارشنبه و پنجشنبه ، فوریه ۲۰۲۱

بازیگران: Kim Young-Kwang، Choi Gang-Hee

۱۷٫ سریال کره ای پرواز بلند، پروانه ای Fly High, Butterfly

سریال Fly High, Butterfly حول یک آرایشگاه به نام fly high می چرخد که داستان زندگی مراجعه کنندگان به این آرایشگاه را روایت می کند. در این سریال شاهد بازگشت دانیل چوی هستیم. به نظر می رسد که بعد از مدت ها، بازگشت ستاره ای دانیل چوی با این سریال رقم بخورد.

بازیگران سریال Kim Hyang-Gi, Daniel Choi, Oh Yoon-Ah, Sim Eun-Woo

پخش از شبکه JTBC

سریال کره ای پرواز بلند پروانه ای

۱۸٫ سریال کره ای لوکا LUCA

سریال کره ای لوکا بدون شک یکی از بهترین سریال های کره ای ۲۰۲۱ خواهد بود. این سریال درباره مردی است که قدرت ویژه ای دارد و توسط نیروهای تاریکی دنبال می شود و کارآگاهی که به دنبال کشف راز ناپدید شدن پدر و مادر خود است. لوکا بر اساس نظریه داروین نوشته شده و از اواسط بهمن ماه ۱۳۹۹ پخش می شود.

سریال لوکا

بازیگران این سریال

Kim Hyang-Gi, Daniel Choi, Oh Yoon-Ah, Sim Eun-Woo

۱۹٫ سریال کره ای هونگ چون-کی HONG CHEON-KI

این سریال هنوز در مرحله تولید است به همین دلیل اطلاعات کافی درباره سریال در دسترس نیست. با این حال خلاصه داستان چنین روایت شده که هونگ چون کی یک نقاش است و کیم یونگ یونگ نقش اول این سریال را بازی می کند. هونگ چون کی با دانشمند نابینایی به نام ها-ریم ملاقات می کند و عشقی بین این دو نفر ایجاد می شود.

بازیگران سریال هونگ چونکی Kim You-Jung, Ahn Hyo-Seop, Gong Myung

سریال هونگ چون کی

۲۰٫ سریال کره ای او هرگز نخواهد فهمید

نام اول این سریال SENIOR, DON’T PUT ON THAT LIPSTICK، سنیور روی آن رژ لب قرار نده بود اما نام این سریال تغییر پیدا کرد و تریلر آن با نام او هرگز نخواهد فهمید منتشر شد.

از اواخر دی ماه ۱۳۹۹ باید منتظر این سریال جذاب باشیم. داستان درباره یک بازاریاب لوازم آرایش است که باید تجربیات خود را به کارآموز جدید انتقال دهد! باید منتظر عاشقانه ای جذاب بین این دو بازیگر باشیم.

او هرگز نخواهد فهمید

بازیگران: Won Jin-A, Ro Woon, Lee Hyun-Wook, Lee Joo-Bin, Lee Gyu-Han

۲۱٫ سریال کره ای دریای آرامش THE SEA OF TRANQUILITY

پخش از شبکه Netflix

طرفداران سریال های علمی تخیلی برای سریال کره ای دریای آرامش خوشحال می شوند. از آن جایی که این سریال در ژانر علمی تخیلی ساخته شده است و برای ساخت آن زحمت زیادی کشیده شده است، بدون شک سریال دریای آرامش یکی از بهترین سریال های کره ای ۲۰۲۱ خواهد بود.

داستان سریال دریای آرامش درباره آینده زمین است. زمانی که زمین با کمبود غذا مواجه می شود و آخر الزمان است. تیمی از فضانوردان برای بازیابی بسته ویژه ای از یک ایستگاه متروکه باید به ماه سفر کنند. نکته جالبی که در سریال دریای آرامش به چشم می خورد بازگشت گونگ یو بعد از سه سال است.

سریال کره ای دریای آرامش

بازیگران سریال دریای آرامش Bae Doo-Na, Gong Yoo, Lee Joon

۲۲٫ سریال کره ای رودخانه ای که در آن ماه طلوع می کند River Where The Moon Rises

این سریال تاریخی درباره زنی به نام کیم سو هیون  است که می خواهد اولین رهبر گوریو باشد. یک عاشقانه تاریخی را در سریال “رودخانه جایی که ماه طلوع می کند” خواهیم دید. زمان پخش این سریال در ماه مارچ تخمین زده شده است.

سریال های کره ای 2021

کپی بدون ذکر منبع مجاز نیست.

اختصاصی حس خوب

همه نظرات