سریال کره ای آقای ملکه Mr Queen 2020 (معرفی و نقد)

سریال کره ای آقای ملکه Mr.Queen

سریال آقای ملکه که از اواخر سال ۲۰۲۰ شروع به پخش کرد، یکی از درام های کمدی فانتزی است که نسبت به سریال های کره ای دیگر، تم جدیدتری دارد. در این سریال، روح یک مرد که در زمان حال زندگی می کند، وارد بدن یک زن که در دوره چوسان زندگی میکند می شود. زنی که روحش مرد است و تمایل به زن های دیگر دارد. همین تم جدید است که صحنه های خنده داری را ایجاد می کند.

معرفی سریال کره ای آقای ملکه

نام سریال: آقای ملکه– ملکه بی احساس- ملکه آهنی

سال ساخت: این سریال جزو سریال های کره ای ۲۰۲۰ و سریال های کره ای ۲۰۲۱ است.

تعداد قسمت ها: ۲۰

روزهای پخش: شنبه ها و یکشنبه ها

جایگزین سریال استارت آپ

خلاصه داستان سریال کره ای آقای ملکه

داستان از مردی به نام جانگ بونگ هوان که یک سرآشپز حرفه ای در کاخ آبی رئیس جمهور است آغاز می شود. این مرد که علاقه زیادی به زن ها دارد، طی اتفاقی از بالکن خانه خود داخل استخر می افتد.

زمانی که از خواب بیدار می شود، در جسم زنی به نام کیم سو یونگ که در دوره چوسان زندگی می کند، وارد می شود. این زن که قرار است همسر پادشاه شود، گذشته رمز آلودی دارد. برای جانگ بون هوان گذشته جسمی که دارد اهمیت ندارد و تنها تلاش می کند که از این جسم فرار کند و مجددا جسم مردانه خود را به دست آورد.

سریال کره ای آقای ملکه ارزش دیدن دارد؟

درباره سریال کره ای آقای ملکه اول از همه باید بگوییم که اگر علاقه به درام های فانتزی تاریخی دارید، شروع به دیدنش کنید. دوما این سریال فضای جدیدی نسبت به درام های کره ای دیگر دارد که اگر با آن وفق پیدا کنید از تماشایش لذت می برید. در غیر این صورت ممکن است برای شما خوشایند نباشد. بیشترین چیزی که درباره این سریال می توانیم بگوییم خنده دار بودن آن است. بعضی از سکانس های خنده دار آقای ملکه به گونه ای است که تا چند دقیقه خنده از لب هایتان برداشته نمی شود. از آن جایی که بیشتر مخاطبین علاقه زیادی به این سریال داشتند، می توان این درام را به عنوان درام های پیشنهادی انتخاب کرد.

دانلود سریال کره ای آقای ملکه

قسمت اول سریال آقای ملکه را تماشا کنید.

منبع زیرنویس: سینماتک

سکانس های جالب سریال آقای ملکه

بخش گلدوزی مرد ملکه خیلی خنده دار است. رقص ملکه زیر باران یکی از جذاب ترین و خنده دارترین سکانس های این سریال بود.

این که ملکه تمایل زیادی نسبت به خانم ها دارد و از نظر بسیاری از افراد این فرد یک منحرف است، باز هم از خوبی های این سریال است. در این سکانس برای جذب خانم ها، ژست گرفته.

برای این که سریال اسپویل نشود مجبوریم که تا همین جا داستان را محفوظ نگه داریم.

بازیگران سریال آقای ملکه

چویی جین هیوک Choi Jin Hyuk در نقش آشپز جانگ بونگ هوان

چویی جین هیوک بازیگری است که در سریال کتاب خانوادگی گو شهرت زیادی پیدا کرد و بعد از هم بازی شدن با لی سونگ گی، در سریال کره ای وارثان نیز با لی مین هو هم بازی شد.

شین هه سان Shin Hye-Sun در نقش کیم سو یونگ

کیم جونگ هیون Kim Jung Hyun در نقش پادشاه

 

همه نظرات