سریال کره ای افسانه سیزیف Sisyphus: The Myth 2021

سریال کره ای افسانه سیزیف (معرفی کامل)

سریال کره ای افسانه سیزیف ۲۰۲۱ درباره سفر در زمان است. این سریال که ژانر اکشن درام تخیلی دارد با بازی پارک شین هی و چو سونگ وو در فوریه ۲۰۲۱ منتشر می شود. با توجه به تریلر سریال سیزیف می توان گفت که این سریال از هیجان انگیزترین سریال های کره ای ۲۰۲۱ خواهد بود.

سریال افسانه سیزیف

معرفی سریال افسانه سیزیف به اختصار

نام لاتین: Sisyphus: The Myth 2021

سریال سیزف جایگزین سریال Run On

نویسنده: لی جین این، جون چان هو

شبکه JTBC

تاریخ پخش: فوریه ۲۰۲۱ (بهمن ماه)

روزهای پخش: چهارشنبه و پنج شنبه ها

تعداد اپیزود: ۱۶

ژانر: درام- معمایی علمی تخیلی

داستان سریال کره ای افسانه سیزیف

سریال افسانه سیزیف درباره مهندسی نابغه به نام هان ته سول (چو سونگ وو) است که بنیانگذار شرکت Quantum and Time است. با کمک تلاش هایی که هان ته سول می کند شرکت کوانتوم تایم به یک شرکت در سطح جانی تبدیل می شود. او در کره به عنوان یک معجزه گر و یک قهرمان ملی شناخته می شود اما واقعیت کمی متفاوت است. در واقعیت او پس از مرگ برادرش که ۱۰ سال پیش اتفاق افتاده، رفتارهای عجیب و غریبی از خودش نشان می دهد. زمانی که هان ته سول از حقیقت غیرقابل باوری در پشت مرگ برادرش مطلع می شود، سفر خطرناک او آغاز می شود.

کانگ سئو هی (پارک شین هی) یک نخبه جنگجوست. او می تواند بزرگترین مردان را فقط با زور دستش از بین ببرد. او یک تیرانداز ماهر است و می تواند بمب بسازد. کانگ سئو هی از این قابلیت های خود برای زنده ماندن در جهانی که تحت سلطه گانگسترها و افسانه های نظامی است استفاده می کند. زمانی که او با هان ته سول مواجه می شود، سفر طولانی و خطرناکی را آغاز می کند.

 تصاویر بازیگران نقش اصلی سریال افسانه سیزیف

سریال کره ای افسانه سیزیف

 اختصاصی حس خوب

نظرات بسته شده اند.