نقد و بررسی سریال کره ای بی خانمان Vagabond

معرفی سریال کره ای بی خانمان Vagabond

سریال کره ای بی خانمان در سال ۲۰۲۰ ساخته شده است. این سریال یکی از پرطرفدارترین و جذاب ترین سریال های کره ای است که در ژانر اکشن، هیجانی و عاشقانه ساخته شده است. سوالی که بسیاری از طرفداران کی دراما می پرسند این است که آیا سریال بی خانمان ارزش دیدن دارد؟ پیش از این مقاله، درباره بهترین سریال های کره ای ۲۰۲۰ صحبت کرده بودیم. در بین این سریال ها، نام سریال بی خانمان هم می درخشید. در اینجا می خواهیم صادقانه به نقد و بررسی سریال بی خانمان بپردازیم. امیدواریم این نقد، به شما پیش از دیدن این سریال کمک کند.

تریلر سریال کره ای بی خانمان

بار دیگر لی سونگی و سوزی بائه کنار یکدیگر آمدند تا همچون سریال کره ای کتاب خانوادگی گو، آثاری ماندنی بسازند. هنوز هم شیرینی بازی این دونفر در سریال عاشقانه کتاب خانوادگی گو را فراموش نکرده ایم. به نظر می رسد که سوزی بائه و لی سونگی زوج خوبی برای بازی در سریال های هیجانی باشند. سریال کره ای واگابند هم با بازی درخشان این دو نفر جذاب و دیدنی شده است.

خلاصه داستان سریال بی خانمان

 

داستان درباره مردی (Lee Seung-gi) است که از خواهر زاده خود مراقبت می کند. چا دال گون (لی سونگی) یک بدل کار است که کسی استعدادهایش را نمی بیند. برای گذراندن زندگی اش و مراقبت از خواهر زاده اش دست به هر کاری می زند. رابطه عمیق عاطفی بین او و خواهر زاده اش در سکانس های این فیلم موج می زند. زمانی که خواهرزاده اش در سقوط هواپیما که یک عملیات تروریستی بوده است می میرد، چا دال گون برای آشکارسازی فساد ملی دست به کار می شود. در این میان دختری به نام گوهه ری (سوزی بائه) یک مامور مخفی NIS است. پیوند این دو نفر و لحظات غیرقابل پیشبینی این سریال، شما را به وجد می آورد.

 

نقاط مثبت سریال کره ای بی خانمان

اگر بخواهیم صادقانه سریال کره ای بی خانمان را نقد کنیم باید به غیرقابل پیشبینی بودن آن اشاره کنیم. در این سریال به طور مرتب هیجان زده می شوید. هیچ گاه نمی دانید که چه کسی نقش آدم خوب و چه کسی نقش آدم بده را بازی کرده است. درواقع شخصیت های این سریال، پشت نقاب هایی هستند که شما را تا لحظه آخر متعجب نگه می دارند.

از نقاط مثبت سریال بی خانمان باید به سرعت گذراندن فیلمنامه و محتوای پربار آن هم اشاره کرد. از این که سریال را ببینید قطعا حوصله تان سر نمی رود. حتی ممکن است که در یک روز تمام قسمت های سریال را دنبال کنید. مخاطب با دیدن هر قسمت تمایل بیشتری برای دیدن قسمت بعدی سریال دارد.

نقاط ضعف سریال کره ای واگابند

با این که نمی توان این موضوع را نقطه ضعف یک سریال دانست اما پایان باز بی خانمان بسیاری از بیننده ها را شاکی کرده است. این پایان باز نشان دهنده وجود یک فصل دیگر است. بی شک سریال به این زیبایی همین طور رها نخواهد شد اما هنوز درباره فصل دوم سریال کره ای بی خانمان اخباری شنیده نشده است. با این حال باید صبر کنیم تا فصل دوم سریال کره ای آواره یا بی خانمان را مشاهده کنیم.

با این که صحنه های اکشن و جنایی جذابی داشت اما شخصیت اصلی در مقابله با صدها اسلحه و مهمات حتی یک تیر هم نخورد. شاید اگر کمی از نقش قهرمانانه لی سونگی کم می کردند، سریال بیشتر رنگ واقعیت می گرفت.

سریال کره ای بی خانمان را دانلود کنیم یا خیر؟

از آن جایی که حس خوب دیدن هر سریالی را به شما پیشنهاد نمی کند می توانید به پیشنهاد قطعی ما دانلود سریال کره ای بی خانمان را انجام دهید. البته این بدین شرط است که علاقه به فیلم های جنایی و اکشن داشته باشید. بخش رازآلود سریال از همه چیز جذاب تر است. سریال آواره ارزش دیدن دارد.

لی سونگ گی بعد از درخشش در این سریال، در سریال کره ای موش که یکی از سریال های کره ای ۲۰۲۱ است، ایفای نقش می کند.

عکس بازیگران سریال بی خانمان

 

اختصاصی حس خوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *